Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tölt a laptopom 71...

Miért nem tölt a laptopom 71 % fölé?

Figyelt kérdés
A laptopom akkuja nem tölt 71 % fölé,hiába van bedugva.A laptop 2 hetes,eddig nem zavart,most viszont kéne.Azt írja ,,plugged in,not charging...csak az nem értem miért nem

2016. jan. 10. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy azért, mert úgy van beállítva, hogy csak x idő múlva töltsön? Mert ha folyamatosan tölti, akkor kinyírja az akksit, és ha a hagyományos 100%-->99%-->töltés lenne akkor ugyan az lenne? Hagyja hogy lemerüljön tegyük fel 50%-ra, és onnan tölti 100%-ra? Hallottam már ilyenről, de nem láttam még. Az enyém kb fél éves de nem tud ilyet (vagy csak nem találtam meg a beállítási lehetőségét).
2016. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de amúgy ezt találtam
2016. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha lemerül mondjuk 50%-ra,akkor is csak 70-ig tölti,tovább nem. Ha 1%-ra merül,akkor is csak 70%-ig tölti.Ha 69%re merül le,akkor is csak 70 %-ig tölti
2016. jan. 11. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!