Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a monitorommal?

Mi lehet a gond a monitorommal?

Figyelt kérdés

Azt csinálja, hogy gondol egyet, mintha nem kapna áramot, és teljesen kikapcsol, még a power/standby-led sem világít.

Ezután visszakapcsol, mintha újra lenne áram, bejön a gyártó logója, stb.

Ezt az egészet nem mindig produkálja, de ha igen, akkor változó időközönként, folyamatosan ki-be (persze működés közben, mikor kap jelet a számítógéptől.).


A monitor típusa: LG FLATRON L1918S-SN


Kérlek segítsetek, elég sürgős lenne. ;)



2016. jan. 11. 19:40
 1/3 anonim válasza:
Esetleg kontakthibás a tápkábel, vagy a csatlakozója, beragadt a ki- és be kapcsológomb, vagy az alatta lévő érzékelő (pont annyira hogy éppen csak...).
2016. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is tápkábelre tippeltem, de mozgattam össze-vissza, semmi változás. A gomb nyomási érzete sem változott meg, bár lehet hogy ettől még lehet hibás.
2016. jan. 11. 20:14
 3/3 Szirty ***** válasza:
Elektrolit kondi púposodás.
2016. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!