Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom visszaállítani az...

Hogy tudom visszaállítani az asztalt? (Windows 7)

Figyelt kérdés
Nagyon béna számítógépes vagyok, és szerintem megnyomtam valami rossz kombinációt, és eltűnt lent az asztalom. Mármint megvan ha leteszek minden ablakot és csak a hátérképem látszik, de ha internet, skype, mappa akármi meg van nyitva, nincs asztal. Se az időt nem látom, hangot nem tudom állítani, semmi. Persze erre gondolom van valami roppant egyszerű megoldás, de azért kérnék segítséget. Előre is köszönöm!:)

2016. jan. 16. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a Tálcára gondolsz (mivel általában ez van alul...)

[link]

2016. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdést köszönöm, de nem igazán segített a problémámon. Ebből sajnos nem tudtam kitalálni hogy kell visszaállítani
2016. jan. 16. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

A tálca megjelenítése


Ha a tálca rejtve van, akkor ahhoz, hogy újra megjelenjen, mutasson oda, ahol legutoljára látta. Ha nem emlékszik, hogy utoljára hol látta, először húzza a mutatót az asztal aljára, majd ha a tálca nem jelenik meg, húzza azt az asztal két széléhez vagy tetejéhez. A tálca megjelenítéséhez a mutatót szinte „le kell húznia” az asztalról.



Az automatikus elrejtés kikapcsolása

1. A Tálca és a Start menü tulajdonságai ablak megnyitásához kattintson a Start gombra, majd a Vezérlőpult parancsra, azután a Megjelenés és személyes beállítások lap Tálca és Start menü elemére.


2. A Tálca lapon, A tálca megjelenése területen törölje A tálca automatikus elrejtése jelölőnégyzet jelölését, majd kattintson az OK gombra.


[link]

2016. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megnéztem, de a beállításoknál az automatikus kikapcsolás nem volt kipipálva. rájöttem hogy a probléma innen gyökerezik: [link]
2016. jan. 23. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!