Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma este 20.30-tól Magyarország...

Ma este 20.30-tól Magyarországon mely városok, települések oltják le a villanyt? Van valahol egy olyan oldal, ahol ez le van írva? És a háztartásokban is lekapcsolják a villanyt? Tehát áramszünet lesz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Barátok közt lesz, szerintem nem sokan fogják leoltani ekkor. Vagy legalábbis utána. De tényleg miért kell a barátok idejére tenni, amikor tudják, hogy azt nagyon sokan nézik?
2010. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja, most jöttem rá, hogy szombat van, bocsi. Nincs barátok, akkor lekapcsoljuk.
2010. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

nem tudom, itthon tuti hogy le lesz kapcsolva.

de am szerintem kapcsold le te is! 1 óra villany nélkül, közben tv-zhetsz, vagy akármi, alényeg, hogy ezzel is teszel valamit a Földért.

2010. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Áramszünet nem lesz, mi lenne akkor a fagyasztókkal?


A Föld Órája egyébként úgy lenne az igazi, ha minden nélkülözhető fogyasztót lekapcsolna a villanyról az állampolgár - ez természetesen az előző válaszolónak szól.

2010. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Mi is lekapcsoljuk a biztosítékot,aki meg a Barátok közt,meg a Jóban-Rosszban,vagy ki tudja milyen sorozat miatt nem teszi..hát,saját magát minősíti.Egy óra áram nélkül,tök' jó,van időnk egymással foglalkozni:)
2010. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ahm a www.foldoraja.hu Itt megutodod nézni^^ Mi is csatlakoztunk :D
2010. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Mi az egész áramcuccosat lekapcsoljuk :D
2010. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Miért mi van most? Ja hogy ez a Föld napja cuccos. Semmire sem jó, hogy 1 óráig nincs áram... inkább évközben kéne ilyenen gondolkodni, hogy ne nézzétek 3 tv-n ugyan azt, ne égesd feleslegesen a villanyt sbt. Én tuti nem fogom lekapcsolni (esetleg este amikor alszom, de akkor akár 2 órára is!).
2010. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
szia én hulladékos hallgató vagyok a PE-n és nagyoncsak sokat számít az az 1 óra 1 tv kb60-80 W os 1 órai üzemeltetése 1 jókora lapátnyi szénbe kerül és ez csak 1 tv!!!!!!!! számoldd át ezt pár 1000W-ra háztartásonként és ergó városonként. Én a sok kicsi sokra megy elvhez tartom magam. És jó Föld napját mindenkinek jah ls a kritikusoknak üzenem nem vagyok Zöld" csak könyezettudatos nem herdálom az áramot.
2010. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Egy évben 8760 óra van. Tehát erre a problémára az év 0,01141%-ában érdekel titeket ez? Én meg azt mondom, hogy az év többi napján is tartsátok magatokat a spóroláshoz, ne 8760 év alatt akarjatok összekoldulni egy évet.
2010. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!