Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom be állitani a...

Fazekas Ákos 2000 kérdése:

Hogy tudom be állitani a lenovo T500-ban a videó kártyát?

Figyelt kérdés
Van nekem egy lenovo T500-om és azt olvastam hogy hogy nem csak egy gyenge 128mb-os videó kártya van benne hanem egy ati radeon 3560 512mb-os videó kártya is van benne de nem tudom hogyan kell át váltani rá. Azt írták másik forumon hogy a bios-ban kell be állitani de hol?

2016. jan. 18. 15:48
 1/1 DONIBOY válasza:

Üdv T500 tesó!

Előszöris egy integrált, 32MB-os, és egy bikább 256-os van benne!

Biostba belépsz F1-el, Configuration->Display->Enable OS detection for Switchable graphycs=Disable; Graphycs device=Discrete graphycs

Ezzel a beállítással sokkal jobban fog melegedni mintha Integrated Graphycsra állítottad volna, és gyorsabban is fog merüni!

Ha úton vagy/nem játszol állítsd Integrated Graphycs-ra, ha Pedig kockulsz, vagy töltővel nyomod(, és nincs nagyon meleg) állíthatod Discrete Graphycs-ra!

Ha a lenovo oldaláról letöltessz minden drivert, OS-ben is tudod állihgatni, de ezt nem ajánlom ha hagyományos HDD-d van mert lassítja a rendszerindítást!

2016. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!