Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gamer setupban kéne segíteni!...

Segítségsürgős kérdése:

Gamer setupban kéne segíteni! Tudnátok?

Figyelt kérdés
Egy ideje elterveztem hogy egy gamer setupot fogok összedobni! Persze idővel, így is szenvedtem az asztallal de megtaláltam és jövőre megveszem, a lényeg az hogy meg akarok bizonyosodni hogy amit akarok venni abban biztos legyek hogy ezt veszem, tőletek szeretnék várni ellenkezést, és rendesen megfogalmazni hogy pl steelseries miért jobb ennél, tudnátok segíteni? Stb: Headset:Razer tiamat 2.2 webcam:logitech c920 egérpad: razer goliathus monitor: benQ mikrofon: erről nincs ötletem studió mikrofon kéne fülhallgató:razer hammerhead egér:deathadder

2016. jan. 18. 17:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg sokat tudnátok segíteni ha pár kiegészítést is mondotok mivel tehetném kecsegtetőbbé ezt a kis perifériámat majd a jövőben :D
2016. jan. 18. 17:04
 2/4 anonim ***** válasza:

a lényeg az hogy meg akarok bizonyosodni hogy amit akarok venni abban biztos legyek hogy ezt veszem


Hogy mi?


tőletek szeretnék várni ellenkezést


Ellenkezést? Miért? Minek?


Egy ideje elterveztem hogy egy gamer setupot fogok összedobni! Persze idővel, így is szenvedtem az asztallal de megtaláltam és jövőre megveszem


Csak az asztalt akarod megvenni jövőre vagy a cuccokat amiket a kérdésed végén írtál és az asztal igazából már megvan? Mert a jövő év még elég messze van simán lesznek addig újdonságok meg jobb dolgok. Majd akkor térj vissza erre a kérdéskörre.

2016. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na jó akkor elmagyarázom még jobban ha ennyiből nem érted meg, van pár olyan cucc amit én választottam ki, de nem vagyok benne biztos hogy megéri megvenni, ezért várok tőletek "ellenkezést" hogy ez nem jó és felhozni egy másik dolgot ezt nehéz megérteni? valamint kit érdekel hogy jönnek új dolgok az még drágább
2016. jan. 18. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább véleményt szeretnél kérni róluk, nem pedig ellenkezést.


valamint kit érdekel hogy jönnek új dolgok az még drágább


Nem biztos drágább lesz. Lehet amit most kinézel kivezetik a piacról és a helyére, ugyan azon az áron egy utód terméket dobnak piacra ami lehet, hogy 1-2 specifikációban jobb lesz. Vagy lehet pont az ára lesz jobb.

Fölösleges ennyivel előre tervezgetni.

2016. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!