Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a gépemmel...

Krisztian0112 kérdése:

Mi lehet a gond a gépemmel még? Hétvégén elromlott. Tegnap szétszedtem megnéztem a tápot. A biztosíték ki volt menve azt kicseréltem. Tóbbi lent.

Figyelt kérdés
Az alaplapon egy zöld led világít ami akkor világított ha csak be volt dugva a gép és a táp be volt kapcsopva.(Ebbol gondoltam h a táppal is lehet gond mert ez nem világított)De a bekapcs gombra semmit nem reagál és semmit nem indít el.Mi lehet még vele a gond?Valami ötlet?

#számítógép #tápegység #nem kapcsol be a gépem
2016. jan. 19. 09:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Még valami.A táp 400w os és van rajta egy 230/115 voltos kapcsoló.Akkor romlott el mikor haverom szorakozott a géppel es ogy akarta bekapcsolni mikor a 115re volt állítva.Nem tudom ez lényeges-e de azért leírom
2016. jan. 19. 09:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Haverod kinyírta a tápod. 110-es körre ráengedte a 230-at. Elvileg a táp szétmegy még mielőtt az alaplapnak baja lenne, de ez majd csak az új táppal fog kiderülni.
2016. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Táp valószínűleg kuka, és ha nincs szerencséd, akkor még ki tudja, mi ment tönkre. A haverod készítheti a pénztárcáját mindenesetre.
2016. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.Szóval ha jól értem,akkor ezek szerint 100% hogy cserélni kell a tápot.
2016. jan. 19. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. de akár az alaplap is meghallhatott. Ilyen tápot én már nem tennék vissza a gépbe, még ha be is indulna. Jobb lesz elvinni egy szervizbe, ahol ki tudják próbálni, hogy mégis mi ment tönkre.
2016. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!