Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos cigaretta tisztítás...

Elektromos cigaretta tisztítás után égett íz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a problémám hogy vettem egy eGo Helix V3 1100 mAh elektromos cigarettát, és használtam 1 napig, de most új ízt akartam ezért ugymond kitisztítottam, a használati útmutató alapján.

1. A patronról lecsavarjuk a szipkát, vigyázván arra, hogy a szilikon tömítést ne hagyjuk el.

2. Letekerjük a plexi testet a csatlakozó testről és a szipkával együtt meleg vízben elmossuk és eltöröljük. Zsepi, szalvéta, Szilvia, akármi…

3. Folyó meleg víz alatt (vagy akár gyógyszertári alkoholban a profik kedvéért) átmossuk a teljes kazánt a csatlakozó testtel és a kazánrésszel együtt és vigyázunk, hogy az üvegszálak ne essenek ki. Ezt csináljuk pár percig.

4. Fogunk egy itató eszközt (papírzsepi, szalvéta, akármi) és beletekerjük az itató eszközbe úgy, hogy az akkumulátor csatlakozó része a zsepin kívül essen. Amint betekertük és megnyomkodtuk, a csatlakozónál átfújunk a rendszeren, ezzel a belső csövet is folyadék mentesítjük és az üvegszálban rekedt maradék vizet is kifújjuk.

5. Áttöröljük a patron akkumulátor csatlakozó részét és levesszük a kazánrész végén lévő szilikon sapkát. Így belelátunk a kazánba. Ott találunk egy keresztbe húzott üvegszálat, rajta a feltekert fűtőszállal és egy varniscsövet.

6. Az egész cuccot, így ahogy van, rátekerjük az akkumulátorra és ráizzítunk. 5-8 másodpercig izzítjuk, majd megfújjuk és ezt ismételjük addig, amíg el nem kezd látható fényjelenség mellet izzani a fűtőszál. A fűtőszálról kisebb füst kíséretében a rárakódott kosz leég. Amikor már csak szál izzik de nem generál füstöt befejezzük az izzítást.

7. A kazánt hagyjuk hűlni pár percig, majd visszahelyezzük a szilikon sapkát ügyelve, hogy rászoruljon a peremére és rátekerjük a megszáradt, megtisztított plexi testet. Feltöltjük liquiddel a patront, rácsavarjuk a szipkát, hagyjuk 3-5 percig inni az üvegszálat és kész.


Most újra megtöltöttem liquiddel, de ilyen forró a füstje és égett ízű, ráadásulha sokáig szívom a végére már mintha egy fát égésközben szívnék. Mit ronthattam el vagy mit tegyek?



2016. jan. 21. 21:11
 1/2 anonim válasza:
Én ehhez sajnos kezdő vagyok mert 2 hete vettem az első cuccot de akitől vettem azt magyarázta,hogy ha égett íz van akkor porlasztót kell cserélni benne.Azt se tudom melyik az de majd rájövök.
2016. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan! Kazán/porlaszto csere.
2016. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!