Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Koncerten milyen beállítással...

Koncerten milyen beállítással érdemes fényképezni? [Samsung S630-cal]

Figyelt kérdés
Kölcsönbe kaptam a fényképezőt, szóval nem nagyon ismerem... Szerintetek mi lenne a legalkalmasabb?
2010. márc. 27. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
a típust nem ismerem de általánosságban kis fényben legnagyobb iso érzékenység amivel még nem zajos a kép 400-800 ha nem túl kifinomult gép, aztán állítsd szerintem rekesz előválasztásra 'A' mód általában és nyisd ki alapban legnagyobbra a rekeszt, és vakuval, egy külső vaku eléggé jól jönne, ha a színpadon nagy a fény akkor kerüld a vaku használatot ha nem mosódik el a kép, és kivehetők a részletek mindenhol, semmi se ég be.
2010. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
most látom ez egy kompakt gép, nem is mai gyerek, szerintem sokmindenben nem lehet befolyásolni amit csinál, lehet próbálkozni azért de ha autómatába teszed akkor is teszi a dolgát, rekeszelőválasztás meg vakut nem kezel, reménykedj hogy sok fény lesz, mert gondot jelenthet ilyen kis gépeknél
2010. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát köszi, igazából ebből nem sokat értettem, de majd próbálkozok : D

Igen, elég kis béna, de apám nem engedi, hogy az itthonit elvigyem, mert az nem saját, hanem céges :|

Na mindegy, azért köszönöm^^

2010. márc. 28. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!