Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy kell Sony Vegasban...

Hogy kell Sony Vegasban eltüntetni azt a két fekete csíkot alul és felül?

Figyelt kérdés
Egy filmből szeretnék pár részt kivágni. Csak az a probléma hogy ott van felül az a két fekete csík. Tudom hogy hogy kell nagyítani ezért, letöltöttem a film előzetesét hogy egy másik videónál működik-e a nagyítás.Az előzetesnél nem volt semmi probléma de ha ismét a filmnél probálkozok mindig ott marad az a két fekete csík alul és felül is. Lehet én vagyok csak ennyire retardált hogy nem jövök rá, de valaki legyen annyira kedves és segítsen már nekem. Valamit be kell állítani, vagy a film "minőségével" van baj? Kérlek minél előbb, köszönöm! :)

#nagyítás #son vegas pro 11
2016. jan. 24. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!