Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Normális ha a laptop-nak a...

Normális ha a laptop-nak a kijelzője néha picit kivilágosodik aztán meg picit sötétebb?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre és eléggé aggaszt a dolog. Köszi a segítséget!
2010. márc. 28. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem módosulhat üzem közben a képernyő kontrasztja, sem pedig a fényerősség. Szerintem valami gubanc lesz, érdemes megnézetni, mielőtt még baj lenne!

Lehet a szalagkábel akarja feladni a szolgálatot!

2010. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
igaza van az előzőnek, több mint valószínű, hogy a szalagkábel a hibás. azt mondom vidd be és nézzék meg, valószínű csere lesz, de jobb ha beviszed mielőtt elkezd futni a kép ami végül teljesen eltünik :D
2010. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát meg fogom nézetni. Köszi a válaszokat. Azért kicsit furcsa ez hiszen még alig egy hetes a laptop, tiszta új, most vettem:S
2010. márc. 28. 14:21
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy csak azért mert hosszabb ideig nem nyúlok hozzá? most is épp filmet néztem és megint úgy picit elsötétült. De amikor megmozgattam az egeret visszavilágosodott...

Lehet hogy akkor nincs is semmi baja csak így van beállítva?

2010. márc. 28. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy szimplán csak más szögből nézed?
2010. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem:p Nem igazán értek a gépekhez, pláne nem a laptopokhoz mert ez még nagyon új nekem, de megtaláltam a beállításai között ezt a valamit... Windows 7 van rajta amúgy, és ez egyfajta screesaver-nek számít:p Vagy mi a szösz:) Azért megkérdeztem egy "szakértőt" is a dologról és ő is mondta, hogy nyugodjak meg, mert úgy van beállítva...

Azért köszönöm mindenkinek a válaszokat:D

2010. márc. 29. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
tehát képernyőkímélő...
2010. márc. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az:)
2010. márc. 31. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!