Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lézer nyomtatóba bármilyen...

Lézer nyomtatóba bármilyen minőségű papírt használhatok?

Figyelt kérdés

Vagy csak speciális nyomtatóba valót? Van itthon egy nagy csomag ezer éves (még Anyukám hozta az irodából...) irodapapír, amilyet írógéppben használtak... Beletehetem, nem lesz tőle baja??? Bocs a laikus kérdésért!!!

Mégegy: Borítékra címet hogyan kell nyomtatni?


2010. márc. 28. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Akármilyen papír belemehet, csak egyre vigyázz: vastagabb ne legyen a megengedettnél (nyomtató leírása). Maximum nem tudja behúzni a papírt, de ettől nem romlik el, nem lesz baja, ne félj!

A boríték címzést én Word-ben oldottam meg, először lemértem a borítékot, majd vonalzóztam, és a Wordbe felvettem a mért értékeket, így egy közép centrikus borítékot kaptam. Elmentettem, s ha újra kell a boríték nyomtatás, akkor csak a címet kell módosítanom!

Sok sikert!

2010. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, köszönöm!!! :)
2010. márc. 28. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!