Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes MacBook-ot...

Szerintetek érdemes MacBook-ot vennem? Kinéztem egy MacBook-ot, de érdekelne a véleményetek, főleg aki jobban ért a gépekhez. A többi lent.

Figyelt kérdés

Ezt a MacBook-ot néztem ki: content://com.sec.android.app.sbrowser/readinglist/0202063857303.mhtml

Mit gondoltok róla? Elég drága tudom, de összespórolva a pénzem,talán meg tudom venni , de előbb érdekel olyan véleménye aki ért hozzá. A másik amit néztem szintén MacBook:

[link]



#notebook #spórolás #MacBook #laptop #új laptop/notbook vétel
2016. febr. 2. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Így ennyi alapján arra tippelek, hogy csak divatból akarod, mert van rajta egy alma. Na ilyen szempontból nem éri meg, főleg ha úgy kell ilyesmire spórolnod.

Annak, aki ki tudja használni a gépet, nem kell ilyen kérdéseket feltennie.

Anélkül, hogy leírnád, mire kell, pontosan mire használnád és milyen egyéb igényeid vannak, nem lehet értelmes választ adni.

Átlag júzernek - főleg az usán kívül - teljesen felesleges, sőt inkább rossz választásnak mondanám amúgy.

2016. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, konkrétumok nélkül mi sem tudunk konkrét választ adni!


Átlag használatra ennek az árnak a harmadáért is tudsz normális, az igényeidet kielégítő gépet venni.

Persze-persze, Apple így, Winfos úgy, de az a helyzet, hogy ha az ember nem b.ssza tele mindenféle felesleges applikációval a rendszert, a Win is bőven meg fog felelni az elvárásoknak, csak tudni kell használni is! És ez igaz a MacBook-ra is, sőt, kvázi minden hasonló kaliberű termékre!


Ha tettszik és nem sajnálod rá a pénzt, vedd meg, de ha csak arra használod, hogy megnézd az e-mailjeid, híreket olvass, filmezz rajta, meg fellépj a Facebook-ra, totál értelmetlen ennyit kiadni érte. Szerintem.

2016. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!