Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nekem van egy TP link WN722N...

Halaszzoltan kérdése:

Nekem van egy TP link WN722N wireless adapterem, hogy tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés
mikor gépemre akarom feltelepíteni a lemezről sikerül is de megnyitom az eszközkezelőt és ott azt irja hogy "az eszköz nem indítható el (hibakód:10) ez mitől lehet? Ugyanezt csinálja a 721n tipussal is. Mit tudok tenni?

2016. febr. 5. 13:44
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

Menjél be a vezérlőpult/rendszer/hardverkezelőbe, keress rá a hálózati eszközöknél, jobb klikk, hardverillesztő eltávolítása, húzd ki és telepítsd újra, de most csak akkor dugd be, amikor a telepítő kéri. Különben a windows párhuzamosan próbálkozik a plug-n-play telepítéssel és teleqrja magát hülyeséggel.

Legalábbis nekem ez az első tippem, én már jártam így. A Tenda stick hasonló helyzetben totálisan hátast dobott, uninstallálni kellett a teljes telepítőt a wifi managerrel együtt és elolöről kezdeni mindent.

2016. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:
Én most a WN721N-t használom (a külső antenna nélkülit), azt is így kellett telepíteni,m hogy jó legyen.
2016. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam de azt irja ujratelepítésnél hogy "telepítést nem lehet befejezni,az eszköz nem inditható el" most már a telepítést sem engedi.
2016. febr. 5. 16:18
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Szedd le a TP-Link oldaláról a legújabb drivert hozzá, és ne az exe -vel telepítsd, hanem az eszközkezelővel. Tallózd ki neki manuálisan a drivert fájlokat.


[link]

2016. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugyan az "a telepítés során hiba történt" "az eszköz nem indítható el (hibakód:10)"
2016. febr. 9. 18:18
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

A 10-es hibakód mindenképpen driver problémát jelent.

Van olyan, hogy ha USB-s eszköznél lép fel, csak akkor tudod a jó driverrel is rendbe tenni, ha MINDEN usb eszköz drivert eltávolítasz és újra telepítesz.


Ja amúgy próbáltad az újraindítást, miután megkaptad a hibajelet? Mert van, hogy a reboot után eltűnik a hiba.

2016. febr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
próbáltam most ezt az USB újratelepítést is de akkor is ugyan az semmi nem változik rajta.
2016. febr. 14. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!