Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hangfal zúgás! Van egy creativ...

Hangfal zúgás! Van egy creative hangszóróm és nagyon erősen zúg . Miért van ez?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam ezt a hangszórót és erős zúgás üti meg a fülemet ami őrületbe kergető ( hangszóró: creative inspire 280) elöször megpróbáltam a laptopban keresni a hibát azzal nincs gond mert laptop nélkül is zúg mint a fene, próbáltam halkabbra venni és winen belül hangosra az sem működött, utána próbáltam a kábelekkel és ott volt egy pont ahol nem zúgott és ment rendesen . Most jelenleg leragasztva van hogy ne zúgjon de így nem tudom megmozdítani a fix kábel miatt a hangszórót .

2016. febr. 9. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a csatlakozója hibás akkor ki kell cseréltetni.
2016. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem a 0hangfal zúgást egy

Whitenergy 5 Plug 1,8m Switch (05819-DE) hosszabító oldotta meg, adni kell a minőségre nem szabad xyx nagyáruházba bemenni érte, bár a te esetedben lehet vlmi kontakt hiba generálja a dolgot

2017. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!