Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működnek a laptopomo...

Miért nem működnek a laptopomon az ethernet kábelek?

Figyelt kérdés
Nemrég még semmi probléma nem volt , de hirtelen nem működött a internet csak wifin keresztűl , ethernet kábellel nem . Már a harmadikat próbáltam ki , de egyik sem működik , egy másik gépen is kipróbáltam , ott viszont probléma nélkűl elindúl .

2016. febr. 10. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam forditva van, kábellel semmi gond, a wifi nem megy. Windows frissitések okozzák, a mindenáron való Windows10 erőltetése. Beletörölnek a driverekbe.
2016. febr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi lehet , teljesen a semmiből történt ez . Viszont nekem is régen ugyan ez volt a problémám , az ethernet ment , de a wifi nem , most meg magától megfordúlt .
2016. febr. 18. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
A hálózati adapter drivereivel van gond.
2016. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Újra raktam a drivert , de nem segitett , még a wifi driverét is újra tettem , hátha működik , de semmi nem használt .
2016. febr. 19. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Rendszergazdi barátom törölte a hálózati adapter összes driverét (azt mondta, ez a netkapcsolat tiltás bizony a Microsoft sara). Az ő oldalukról új Visual Studiot töltött le (teljes egészében újat). Ezek után a kábeles net már működött. A wifivel az a gond, hpgy nem fogadja el a jó jelszót.

Állítólag egy háttérben Update-val letöltött frissités okozta, amelyet persze semmi sem jelzett és ki lett kapcsolva a kaptop.

2016. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az könnyen lehet , hogy egy update okozta , mert alvó módban volt a gép mielött elszaródott az ethernet . Minden esetre még próbálkozom a driverekkel , de eddig semmi haszna . A Visual Studio dologhoz meg nem nyúlnék mert szerintem túl láma vagyok hozzá .
2016. febr. 19. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt töltötte le és telepítette a rendszergazda barátom. De ehhez Root fiók és jogosultság kell. Legjobb, ha elviszed szervízbe. (Vagy ahhoz, aki telepítette és be tud lépni a Rootba).

[link]

2016. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem megvárom a következő windows update-et , legalább a wifi működik . Hogyha akkor sem fog működni valószinüleg csak szerviz lesz a vége . Azért köszönöm a válaszokat !
2016. febr. 20. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!