Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan készül a processzor?...

Hogyan készül a processzor? Valaki röviden elmagyarázza?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok felfogni hogy egy pár milliméteres kis kocka lapban ekkora erő van mint amiket mostanában piacra dobnak.. Egyszer régen szedtem szét mar processzort, de mai napig nem tudom mi benne olyan számottevően lényeges dolog. Btw utána néztem mar wikin meg hasonló oldalakon de azok bonyolultabb módom magyarázzák el
2016. febr. 11. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azert magyarazzak bonyolultan, mert egy processzor alapvetoen nagyon bonyolult. Oszinten szolva nem tudom hogyan lehetne olyasvalakinek elmagyarazni, akinek a legalapvetobb elektronikai ismeretei is hianyoznak.


Rengeteg tranzisztor es egyeb alkatresz van benne, ezeket fotoeljarassal maratjak bele a hordozoretegbe, igy tudnak egyre kisebb helyre egyre tobb alkatreszt bezsufolni.

2016. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HUN_Sector ***** válasza:
100%

Van a hogyan készült sorozat.

Na abban bemutatják neked:

https://www.youtube.com/watch?v=qm67wbB5GmI

2016. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!