Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy Vezeték nélülki...

Vettem egy Vezeték nélülki fejhallgatót. Hogyan kell használni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na szóval vettem egy 5 in 1 wireless earphone-t (Vezeték nélküli fejhallgató 5 az 1-ben). És nem tudom, hogy ,hogyan kell használni, mert ugyebár van neki az a kis érzékelője abból lóg ki egy kábel már megnéztem egy csomó videót és arra akarok utalni, hogy, hogyan lehet gépbe csatlakoztatni, hogy vezeték nélkül halljam ami a gépben történik és még a mikrofonját is tudjam használni. Itt egy kép róla és a dugókról, kábelekről: [link]

2016. febr. 12. 19:42
 1/3 anonim válasza:

Nekem is ilyen van. Előszőr rakj a fülhallgatóba és a transzmitterbe is elmemet (2db AAA elem) aztán 2 jack csatlakozó végű vezetéket csatlakoztasd a "mic" feloratu csatlakozoba aztán ugyanezt a "sound" feliratuba. Majd kapcsold be a fejhallgatot es a transzmittert is( a chatre állitva). Majd a fejhallgaton nyomd meg a "scan" gombot. És kész!


Megj: a mikrofon a transzmitterben van es nem tul jo monosegu

2016. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden működött de a mikrofon valóban nem a legjobb... Nem tudsz valami programot vagy nem lehet valahogy javítani a minőségén?
2016. febr. 28. 00:09
 3/3 anonim válasza:
Igazábol az audacity vel lehet utólag felvett hangon zajt szűrni de mondjuk beszélgezés közben sajnos nem :(
2016. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!