Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha mindig...

Mit csináljak ha mindig duplabetűt ír a billentyűzetem?

Figyelt kérdés
Van egy billentyűzetem ami mindig duplabetűt ír. megnyomok egy gombot, és kétszer írja be. Egyébként egy Asus cerberus-ról van szó. Akármit csinálok vele, nem jó. már az összes "gamer" profilomat töröltem. Már egy pár hónapja ezt csinálja. esetleg nektek csinált ilyet valamelyik billentyűzet? Válaszokat előre is köszönöm!

2016. febr. 19. 13:17
 1/4 anonim válasza:
szilvásbuktát mert azt szeretem!
2016. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vezérlőpultban a billentyűzet beállításainál nézd meg hogy hol áll a karakterismétlés csúszkája.
2016. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is próbáld ki egy másik gépen!


Ha ott is szar, akkor nem szoftveres hanem hardveres a hiba. Ha hardveres, akkor sajnos vagy a vezérlő a szar, mivel minden billentyűre ezt reagálja, és a kábel ha elromlik annak nem ez a tünete. Leöntötted valamivel?

2016. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:
Használd a backspace gombot.
2016. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!