Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, addok...

Mit tudnék tenni, addok mindenhol, hogyan tiltsam le?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy a Chrome folyamatosan reklámokat hoz be amik nagyon de nagyon zavarnak. Nem felugró ablakokat, hanem teljesen új ,,füleket" egész oldalas reklámokkal pl játékok, sport fogadások stb...bármit csináljak online, behozza ezeket a reklámokat és nem tudok megnézni ey filmet, vgay egy videót sőt, semmit nem tudok nyugodtan végig csinálni mert folyamatosan átugrik ezekre a fülekre. Rengeteg fajta adblockot kipróbáltam már és a legtöbb működik az egyébfajta reklámokkal de ezeket sajnos semmi sem tiltja le. Újra telepítettem a chromeot, alaposan végignéztem a beállításokat, de semmi, vírusra gyanakodtam, de sehol nem találtam úgymond újkeletű programot. A kérdésem tehát az, hogy tudnátok-e valamilyen megoldást erre?

2016. febr. 19. 22:49
 1/1 Kaa12 válasza:

Pedig valami kéretlen alkalmazás felkerült a gépre...

Új vírusirtó, vagy telepítsd újra az op. rendszert és utána véd jobban!

2016. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!