Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopomba cserélhetek ramot...

Laptopomba cserélhetek ramot vagy HDD-t? Elvész a garancia?

Figyelt kérdés

Van egy Acer aspire ES 11 notebook/laptopom. Nagyon szeretem, nagyon gyors de viszont 32gb-os... Ami nem elég. Tesco extrában vettem talán 1 hónapja és 1 év garanciám van rá.Van is itthon egy csomó HDD-m ami pont ebbe való de nem merem kicserélni, mert akkor veszik a garancia? Olvasgattam a garancia papírt de ott azt irja, hogy 'nem terjed ki a garancia' ha harmadik féltől szerzett elem (pl. Ram) kicseréléséből adódik a probléma.. valami ilyesmi volt, most nem másolom ki szóról-szóra. Tehát ez azt jelenti, hogy kicserélhetem de ha emiatt megy tönkre akkor nem érvényes? De ha mastól lesz a gond? Észre veszik, hogy szétszedtem, még akkor is ha ne talán lenne baja és vissza vinném? De előtte vissza tenném a 32gb-ot.

Acer dolgokat gehetek bele? Azt engedik?

Csomó videók vannak neten, hogy mindenki

Turbózza ezeket a laptopokat (8gb rammal is). Ezért gondoltam, hogy nem veszik el, mert ilyen sokan cserélgetik.



2016. febr. 21. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha belenyúlsz, a garancia ugrik.
2016. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet megoldani sehogy? A papíron írták, hogy "ha harmadik féltől". Tehát akkor Acer hdd-t se lehet? Az nem 3. fél..
2016. febr. 21. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem bonthatod meg a készüléket!!!
2016. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért érzek késztetést arra, hogy megbontsam csak, mert 3 db ! jelet írtál? :'D

Amúgy szerintem a tesco bele nyúlkált már. Az alján az egyik csavar kicsit ferdének és karcosnak tűnik. Mindegy akkor megvárom a garancia végét. Addig is veszek egy 32gb-s pendive-t...

Többször előfordult már a tescoba, hogy az új tableten kis karcok voltak... de nem reklamálok mert mindent kicserélnek/visszafizetnek anélkül, hogy megnézzek, hogy egyáltalán van e baja.

2016. febr. 21. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem késztetést kellene érezned a három felkiáltójeltől, csak meg kellene érteni, hogy bármennyire is görcsölsz, ha -véletlenül- garanciális javításkor elhajtanának a szervizből, neked esne nagyon rosszul!

Amúgy meg, azt csinálsz vele amit akarsz, a végén úgyis csak magadat okolhatod, ha problémád lesz belőle!

A Tesco meg nem nyúl bele semmibe, ő csak egy kereskedő, a garanciális szerviz meg ha akar így is-úgy is elhajthat! :P

2016. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!