Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kivettem a telefonomból az sd...

Lamborgimi kérdése:

Kivettem a telefonomból az sd kártyámat és mikor visszaraktam nem érzékelte. Esetleg bolt nevek?

Figyelt kérdés

kivettem az SD kártyámat a telefonomból és mikor visszaraktam már nem érzékelte. próbáltam másik eszközökbe rakni de nem érzékelte semmi.még meg lehet menteni a képeket és a zenéket róla????? tisztogattam,az eszközt ki-be kapcsoltam és a kártyát ki-be szedegettem de ez sem segített.amatőr vagyok ezért a programok sem segítenek és kártyaleolvasóm sincs de ha lenne akkor meg nem értenék hozzá.esetleg üzletekben vagy valahova szeretném elvinni hogy megcsinálják viszont úgy kéne hogy a képek és a zenék ne törlődjenek le róla.(500-700 kép (nem tudom pontosan menyi kép de 400 biztos.)200 zene (max 200 zene...100 valahány zene.))

nem szeretnék rá sokat költeni de minimum a képek és a zenék kellenének. a képek és a zenék feltétlen maradjanak rajta és még egyszer kérlek NE programokat írjatok mert nem értek hozzá.


2016. febr. 21. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

"valahova szeretném elvinni hogy megcsinálják "


Egy varázslót keress.

2016. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És miért nincs kártyaolvasód? Filléres cucc, holnap vegyél egyet, máskor is jól jön majd. A Recuva programmal érdemes lehet ránézni, ha a pc felismeri majd a kártyát (igen, ez egy program neve leírva) Az meg, hogy nem értesz hozzá és ezért fizetnél egy rakás pénzt valakinek, az elég gyenge okosokodás. Guglizni és olvasni tudsz?

Az adataid pedig nem voltak fontosak, hisz nem készítettél biztonsági másolatokat... ja ahhoz is biztos "programot" kellene használni (pedig nem)

2016. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!