IPad mini kérdés?

Figyelt kérdés
Egyetemre arra, hogy ott esetleg neptunba belépjek vele, vagy jegyzeteljek stb (amúgy levelezőre adtam) arra megfelel? Instagram egyébként megy rajta? Mert valamelyik tableten nincs instagram, azért kérdezem, és ha már veszem, akkor nem csak egyetem miatt, hanem itthoni használatra is. Amúgy billentyűzet kapható hozzá, vagy ehhez az ipad-hoz nem csak az újabbhoz van?

2016. febr. 22. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Billentyűzet csak az új iPad Pro-hoz jár, ehhez nem tudsz csatlakoztatni. Instagram van. Sztem ha egy iPad-en akarsz hosszu szövegeket gépelni az fárasztó, nem olyan jó azon, attol még hogy nagy. Esetleg Microsoft Surface tabletet vegyél, ahhoz lehet billentyűzetet csatlakoztatni.
2016. febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!