Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen típusú villanyborotvát...

Milyen típusú villanyborotvát érdemes választani?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben határoztam el, hogy vennék egy jófajta villanyborotvát. Ezért, mivel járatlan vagyok e téren, kérdezem, mégis, melyiket érdemes választani? Braumot, vagy Philipset? előbbi ugye a rezgő-, utóbbi a forgókéses. Illetve, hogy ezeken belül, melyik éri meg jobban az árát.

Az én szempontjaim között van, hogy minél simábban és gyorsabban vágjon, és bőrkímélő legyen. No meg, ne legyen drágább, mint 30 ezer Ft.


2010. márc. 31. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak BRAUN. A legjobb márka amit kaphatsz a pénzedért, hihetetlenül sokáig bírja nekem, korban értve
2010. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ,hogy forgó vagy rezgő késes az mindenkinek a szőrzet minőségétől függ. Nekem is Braun borotvám van és teljesen meg vagyok vele elégedve.
2010. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak azt a tipust, amihez a későbbiekben is, garantáltan min. 3 évig biztosítani tudják pótalkatrészként a legkényesebb részét, a szitát!

(bőrkimélés és gyorsaság szempontjábol sem különbözik egyik a másiktól, tökéletes borotva a Philips 3 körkéses 3D-s (egymástól függetlenül mozgó és forgó körkés) borotvája, nem mellékesen kevésbé sérülékeny a szitája, mint a Braun-é!

2010. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 natuman válasza:
Szerintem egyértelműen Braun, annak ellenére, hogy gyengébb a szitája, mert ugyebár borotválásra fogod használni, és nem a betörőt vágod vele kupán:D
2010. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!