Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Angliában van egy újtahasznosí...

Angliában van egy újtahasznosító telep, ahova csomó elektronikus eszközt dobnak, de elzavartak, amikor beugrottam pár dologért, ugyanis hobbielektronikázok, és azt mondták, hogy ez lopásnak számít. Valaki megmondaná miért?

Figyelt kérdés
Hogy tudnék a cuccokhoz hozzájutni?

2016. febr. 25. 01:50
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Leginkabb ugy, hogy megveszed.

Ez olyan nehez kerdes? Lehet, hogy Magyarorszagon mukodik (sajnos) az elveszem-mert-miert-ne, de a vilagban sehol mashol, tudod?


Az ujrahasznosito telep nem neked gyujtogeti a cuccokat, fizeti a helyet, a rezsit, az adot, az ott dolgozokat, hogy te ajandekba kikotoraszd az ertekesebbjet.

2016. febr. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Idióta...
2016. febr. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
56%
hihihihi ,TE magyar ,Teee! 😹
2016. febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:
82%

Esetleg első körben meg kellett volna kérdezni, adnak-e el elektronikai hulladékot.


Én spec magyar vashulladék-telepről már többször vettem hulladékanyagot, nagyon jó áron.

Biztosan én vagyok a hülye, hogy eszembe sem jutott csak úgy elsuttyantani. Annak ellenére, hogy ott sok dolog úgy kerül oda. :D

De hát kinek milyen a nevelése. :D

2016. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Miért? Mert egy magánterületről akartál elvinni olyasmit, ami másnak a tulajdona.


Tudom, nem érted a fogalmakat, ha a villamoson lelopják a karórádat, csak legyintesz: na bumm, ez is beszerzési áron ment el...

2016. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Először is nem idióta vagyok,hanem elektronikai szakember,másodszor is az oldalukon az van feltüntetve,hogy councíl taxból üzemeltetik,amit én is befizetek,nem is keveset...
2016. febr. 25. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

A rendőrséget is abból tartják fent mégsem vihetsz el egy rendőr autót.


Nézzél szét gumtree-n vagy preloved-en olyan dolgokért amiket az emberek ingyen odaadnak.

2016. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Elektronikai szakember aki kukázik...na megyek elhozok egy géppisztolyt a honvédségtől mert az én adómból is van...
2016. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 homo ludensz ***** válasza:
Itthon nálunk például úgy kötnek szerződést a beszállítók az ilyen hivatalosan működő teleppel hogy onnan semmi nem kerülhet ki! Rengeteg alig használt vagy a nav által lefoglalt cuccok kerülnek be de azokat szakszerűen szétbontják hogy az alkotókat aranyozás,ezüstözés stb. és a fém alkotórészek,műanyagok tonnára eladhatók legyenek az újrafeldolgozók cégeknek. Egyetlen elektronikai cégnek sem érdeke hogy kibelezve,a jó cuccokat kiszedve az árokparton hemperegjen az öt-hat éve gyártott cucca ipari szemétként. Régi telefonokat gyűjtök s hegyekbe álltak várták hogy mennek a darálóba és meg a sunyiba mert minden be van kamerázva. Végigjátszottam ezt én magam is.
2016. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!