Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A telefonom nem tud csatlakozn...

A telefonom nem tud csatlakozni upc wi-free hálózathoz. Mi a hiba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Beírom a upc fiókomhoz tartozó e-mail címet, ami egyben a felhasználónév is, plusz a jelszót, de azt írja, hogy felhasználó-azonosítási probléma. Amikor a Myupc-re szeretnék csatlakozni, nem fogadja el a számlán található ügyfélszámot.

2016. febr. 26. 15:48
 1/2 anonim válasza:
Velem is történt már ilyen. Egy napig nem kapcsolódott rá a Wifire. Kész kínzás volt 1 napig wifi nélkül. Elsőnek azt hittem hogy a UPC nél van valami. Én annyit csináltam hogy többször ki-be kapcsoltam a modemet. Estére sikerült
2016. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Otthonából is kényelmesen elérheti ügyfélszolgálatunkat, hiszen munkatársaink minden munkanap 7 és 21 óra között rendelkezésére állnak a 1221-es telefonos ügyfélközpontunkon keresztül, mely a jogszabályoknak megfelelően minden telefonszolgáltató hálózatából és minden településről helyi hívás díjával, úgynevezett "kék" számként érhető el. (A helyi hívás díján felüli költségeket társaságunk fizeti meg az Ön telefonszolgáltatójának.) Ennek a hívásnak a tarifája az Ön telefonszolgáltatójától és az előfizetett díjcsomagjától függően eltérő lehet. UPC telefonról a hívás természetesen díjmentes. Interaktív telefonos rendszerünk segítségével pedig a nap 24 órájában kaphat tájékoztatást, illetve tehet hibabejelentést.
2016. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!