Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol láthatom összesítve, hogy...

Hol láthatom összesítve, hogy mely oldalaknak vagy szolgáltatóknak van megadva az emailcímem?

Figyelt kérdés
Új emailcímem van, és szeretném a nem spam-et küldő oldalaknak megadni az újat. Ezért szeretném tudni, hogy miknek adtam meg anno. Olyanokra gondolok, mint facebook, apple ID stb...

2016. febr. 27. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
A régi címeden nézd meg.
2016. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell kemény agyi munkával összevadászni a régi email fiókodban turkálva. Senki nem tartja nyilván, hogy egy mókuska hová regisztrált (még szép)
2016. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Pedig azt hittem esetleg van egy lista az összes kapott email küldőjéről valahol.
2016. febr. 27. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

"egy lista az összes kapott email küldőjéről"

De hát erről beszéltünk. Ott van a régi email fiókodban. Az nincs eléggé egy helyen összeszedve?

2016. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy nem érted. Több száz helyről is lehet el mail-jeim. Nem tudom görgetéssel szűrögetni hogy melyiket számoltam már.
2016. febr. 28. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell görgetni.

Ha beregisztrálsz valahova akkor felírod.

A levelezőprogramokban általában van mappa vagy címke lehetőség.

Én csináltam egy olyat hogy "Regisztráció". Ha ilyet kell keresnem mint neked most, egy kattintás és ott van minden egy helyen.

2016. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez tök jó megminden. De erre 10 év gyerekként még nem gondoltam <3

Pont nem érdekel hogy te megtalálnád. Nekem így kell megtalálni.

2016. febr. 28. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!