Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem indul el a laptopomon a...

Nem indul el a laptopomon a windows. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bekapcsolni bekapcsol a laptopom de a windows embléma után egyszerüen egy kis idö után újraindul a laptopom.

Az összes Csökkentett módban megy a laptop de normálisan nem.

Már csináltam egy rendszer visszaállítást a multkori frissítés elöttre de nem segített.


Valakinek esetleg van ötlete hogy mi lehet a baj?



2016. febr. 28. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Hp?

Szedd ki az aksit! Dugd rá lanra! Indítsd ú jra!

2016. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Windows 7, Fujitsu Siemens

és nem aksiról megy hanem be van dugva alapból

2016. febr. 28. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Utobbi idokben telepitetel valami drivert? Mikor következett be ez?
2016. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez nemrég történt, még ma.

Minden normálisan ment és valahogyan (nemtudom hogy hogyan) gondolom tulterheltem a gépet és kék halált kapott és azóta nem indul el csak csökkentett módokban.

Máskor is kapott kék halált de akkor csak ujraindult és ment tovabb siman.

2016. febr. 28. 16:28
 5/8 A kérdező kommentje:

tegnap frissítettem a windows updatetal de azután normálisan elindult.

A rendszer visszaállítóval pedig már visszaállítottam de így sem működik.

2016. febr. 28. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Windows Update a háttérben letöltött valamit (Defendert például) és te kikapcsoltad. Vagy önkényesen beletörölt a Win7 driverekbe, mert Win10-et akar letölteni.

Nálam is megtörtént ugyanez. Vedd ki az akkut, vissza, próbáld meg csökkentett módban. Ha felajánlja a hibajavítást és a rendszervisszaállítást. azt fogadd el és várjál vele. Nálam a Windows Update a hálózati adapter drivereit nyírta ki, újra kellett telepíteni a Visual Studiót. Azóta megy minden, de az Update önkényesen SEMMIT nem telepíthet. Letöltheti, de ennyi.

2016. febr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Redmond megkapta az egész világból a melegebb éghajlatra küldést emiatt!
2016. febr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi A válaszokat igazából túl sokat nem akartam vele szórakozni szóval én újratelepítettem a windowst ha valakit érdekel :)
2016. febr. 29. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!