Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire való a laptop jobboldalán...

Mire való a laptop jobboldalán oldalt az a diszk vagy valami kerek tartó? Cd is lehet.

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 05:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
cd vagy dvd meghajtó laptop méretben
2016. febr. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 vatafak ***** válasza:
100%
0,o jaj dehogy cd-dvd...pohártartó az!
2016. febr. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor egyszerűen beletehetek egy cd-t és le fogja játszani? Hogyan kell elindítani?

És mehet addig is, amíg mást csinál az ember közben?

2016. febr. 29. 06:26
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ugye ez nem komoly?
2016. febr. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Wadmalac ***** válasza:
82%

Hát azon már nem lepődök meg, ha valaki erre rácsodálkozik és nem érti:

[link]

[link]


De azért a CD drive még túlzás. :D

2016. febr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Most akkor mire való? Lehet, hogy másoknak triviális, de én pont azért kérdeztem, mert nem tudom.


Nincs papírom a laptophoz, hogy megnézzem. Nem használtam semmire, véletlenül derült ki, hogy ott is van valami.

2016. febr. 29. 15:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem viccelsz, akkor leírom:


Berakod a CD-t/DVD-ét, és a fájlkezelőben (cserélhető) meghajtóként fogod látni. Úgy használhatod, mint bármelyik másik meghajtót.

Amennyiben zene vagy film van rajta, akkor valószínű, hogy felajánlja az alapértelmezett programmal való megnyitását.


Természetesen közben ugyanúgy használhatod a géped másra is.

2016. febr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mindegy; felejtsük el.

Megnéztem a yahoobann a fájlkeresőt, windows lehet, de nekem az kínai.


Nem baj.


Azért elég érdekes, hogy amikor valaki föltesz egy olyan kérdést, hogy milyen művek foglalkoznak az élet értelmével, akkor senki nem írja, hogy öcsi, te hülye vagy, vagy nem tanultál semmi irodalmat; ugye?


Hanem akkor segítőkészen egyből ugranak mindenféle angol művekkel. Csak angol művekkel.


Mindegy felejtsük el; nem is kérdeztem semmit, vegyük úgy.

2016. febr. 29. 17:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne hisztizz!

#1 és #7 minden kérdésedre megírta a választ.

A fájlkereső pedig az, ahol látod a mappáidat, fájljaidat, meghajtóid tartalmát és tudod azokat a megfelelő kattintásokkal használni.

Ha erősebben megbököd az ujjaddal "azt a valanit a gép oldalán", kicsúszik a tálca (ez a neve) amibe beleteheted a CD/DVD-t. Utána az előbb említett fájlkezelőben tudod használni(lejátszani, írni rá stb)

2016. febr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
...Ja, és miután beletetted a lemezt a tálcába egy határozott (de nem túl erős)megnyomással be tudod húzatni a fiókot...
2016. febr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!