Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tapasztalt gamerektől kérdezem...

Kende03 kérdése:

Tapasztalt gamerektől kérdezem, hogy ti melyiket választanátok, ha nem nézzük a gépigényt és a hasonlókat: Farcry3, vagy Rise of the Tomb Raider. Melyiket, és miért azt?

Figyelt kérdés
Csak magával a játéksztorival, meg az ilyesmikkel törődjetek. Ja, és PC-re kéne. Kösziツツ
2016. márc. 7. 19:08
 1/3 anonim válasza:

Far cry 3 szerintem en kijatszottam nekem nagyon tetszett. A tomb raiderrel is jatszottam nekem annyira az nem tetszett mivel egy ido utan meguntam. A far cry azert jobb szerintem mert ott adott egy sziget ahol szabadon maszkalhatsz nem muszaly a kuldetest csinalnod!

VIGYAZAT A FARCRY 3 FUGGOSEGET OKOZ!!!

2016. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tomb raider v farcry primal, a 3 elèg règi.
2016. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem a Rise of tomb raider nagyon jó lett!!

Azért mert az sokkal izgalmasabb mint a far cry 3.

Meg pörgős a játék, ezért is tetszik nekem!

2016. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!