Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ncoron ha telafonra letöltök...

Ncoron ha telafonra letöltök valamit azután számítógépen vissza tudom seedelni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 21:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Valóban ne fejtettem ki bővebben, igazából csak a válaszokra reagáltam miszerint töltse le még1x, ami teljesen felesleges.


Erre meg kapom a hideget-meleget, torrentezek-e egyáltalán, stb. Persze az újbóli letöltés a legegyszerűbb, de nem biztos hogy szeretne dupla adatmennyiséget visszaseedelni a kérdező.


Felvázoltam egy megoldási lehetőséget, ha nincs tisztában a hogyan-jával és megkérdezi, szívesen leírtam volna.

Részemről a témát lezártam. ;)


Peace

2016. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 BringaManó válasza:

ezt a dupla seedelést még magyarázd el nekem lécci... ha két gépre van letöltve, akkor kétszer annyit kéne seedelni? ez már csak azért is meglep, mert nem is adatmennyiségben (illetve arányban) van megadva a seedkötelezettség, hanem időben...


pax


:-)

2016. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"...nem is adatmennyiségben (illetve arányban) van megadva a seedkötelezettség, hanem időben..."

Hol? Vagy ez szerinted minden torrent oldalra egyetemlegesen érvényes?


Nézzük például a N betűvel kezdődő oldalt. 1-es arányig, vagy 48 órát kell seedelned. A kötelező seed idő a visszatöltött adatmennyiség függvényében csökken. Ha semmit sem tudsz visszatölteni, akkor marad a 48 óra seed.

Viszont ha 2 óra alatt visszaosztod 1-es arányig, akkor nem kell további 46 órát seedelned, kiveheted a kliensből.

Na most ha 2x töltöd le akkor dupla adatmennyiséged lesz, és 2 óra helyett már 4 órába fog telni a visszaosztás.

Ha kíváncsi vagy rá, próbáld ki. Töltsd le 2x ugyanazt, akár más IP-ről is, majd az aktivitás menüpont alatt nézd meg az adatmennyiséget.

2016. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 BringaManó válasza:

"szerinted minden torrent oldalra egyetemlegesen érvényes?"


nem. de hogy kerül ide a többi? :-o

(most már tényleg olvasd el a kérdést, mert az előbb még "szinte bocsánatos bűn" volt, hogy nem olvastad, mostanra viszont ez már trollságnak minősül. :-)


természetesen vannak ritkább, "szélsőséges" esetek, amikor nem a dupla letöltés a jobb megoldás (pl. ha forgalomarányosan kell fizetnie valakinek a netért, vagy szerintem az is ilyen ritkább eset, ha egy cucc 48 óránál hamarabb lesz 1-es arányú), de én egy "általános esetre" gondoltam, és egy "általános felhasználó" képességeire. :-)

2016. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én azért ajanlottam hogy töltse le a torrentet a gépre is mert az ncor nem számolja ugyse a letöltést, és ami a telóra le volt töltve az valoszinűleg csak pár szaz mega, és azért mert átmásolnï az adatokat a gépre időigényes, bonyolult, és felesleges. Gondolj bele, először ki kell deritsd hova tölti a kliens, kell egy kábel, időbe telik mert ugye egy teló usb nagyon lassú, probléma adodhat a karakter szettel, rossz néven másolodhat be, ügyelni kell hogy a torrentet az oldalról csak azután inditsuk mikor az adatok 100%ban megvannak.


Szóval ezért mondtam hogy te nem vagy torrentes csak kommentes mert tudhatnád milyen bonyolult.

2016. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!