Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan hely, ahol nekem megrendelik interneten, amit szeretnék, majd azt ott kifizetem és átveszem?

Figyelt kérdés
Sajnos nincsen bankkártyám, így a külföldi oldalak nagyrészéről nem tudok rendelni.

2016. márc. 12. 09:58
 1/6 anonim válasza:
Sajnos nincs. külföldön viszont van.
2016. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kétlem, elég szar üzlet lenne. Céget alapítani, fenntartani, raktározni, adókat fizetni... és aztán vagy átveszik az árut, vagy nem. Aztán mire a költségeket meg némi hasznot is rászámolja, árban ott van, hogy majd hülye lesz bárki rajtuk keresztül rendelni. :D

Vagy csináltatsz egy bankkártyát, mert a 21. században élsz és elég alap dolog, főleg, hogy igényed is van rá.

Vagy odamész egy ismerősödhöz, kiperkálod neki a pénzt/befizeted a bankszámlájára és megrendeli neked. Ne legyél életképtelen, találd fel magad. :D

2016. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahha, biztos életképtelen vagyok, csak mondjuk a barátomnak szeretnék rendelni ajándékot, én viszont 16 éves vagyok, a szüleim pedig nem vásárolnak neten
2016. márc. 12. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyenkénti igényeket kielégítve kis tételben behozni ebayes cuccokat kb. másfélszer annyira jönne ki, mintha a vevő megvenné ugyanazt egy üzletben, aki nem darabra, hanem raklap számra rendel.


Szerinted ki akarja a nyakába venni a macerát, hogy mi van ha nem tetszik, és vissza kell küldeni? Természetesen, mivel az aukciós oldalon nem te vagy a vevő, levelezni sem akarsz, sőt, mivel nem vetted át a terméket, természetesen az oda-vissza postaköltséget is állja az a "hely" aki helyetted leütötte az aukciót az ebayen.


Ne álmodj, királylány, nincs ilyen. A világ nem rólad szól, az emberek azért szeretnek dolgozni, hogy pénzt keressenek vele, az ilyen jellegű szolgáltatáson pedig csak bukni lehet. Optimális esetben elmegy a termékedre egy órája egy dolgozónak. Ha a termék árára rátenné a rezsióradíját, akkor azt hiszem sikítanál. Ugye azt elismered, hogy nettó ezer forint alatt azért nem nagyon szeret senki dolgozni.Nem sok, csak 170 nettó havonta. Ha az 1000 forint óradíjra rátsszük a helyiség, az infrastruktúra, az adók, a tébé, a mifene költségét, kijön 3500 Ft. Ezt még megnöveljük az áfával, és rátesszük az összeget a vágyaid tárgyának árára. Megvennéd?

Na ugye hogy nem.

2016. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rizikos,szerintem nincs!Én szoktam másnak rendelni ebayról,volt olyan hogy ország másik végéből viszont csak is előre kifizetés után rendelem meg!
2016. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valakivel beszélj , aki szokott igy rendelni. Megmutatod neki hogy mi kell, oda adod az árát és megrendeli a te címedre. Ilyen egyszerű.
2016. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!