Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? A többi lent.

Tudnátok segíteni? A többi lent.

Figyelt kérdés
Engem mindig is érdelt az elektronika.Sok éve tervezgetek telefonokat főleg,meg ilyeneket és most kaptam rengeteg telefontvés telefon alkatrészt.Gombos telefonokat,érintőképernyőseket vegyesen.Abban kéne a segítség,hogy honnan vehetnék alapvető ismereteket,hogy ilyen sok telefonból egy sajátot (pl.a terveim közül egy prototipust)tudjak létrehozni?Hogy kezdjek neki?Hogyan?Stb...Bármilyen segítséget köszönök!Ui.Aki csak beszólni,leszólni tud,abból nem kérek!Az inkább ne is írjon!De ezeken kívül minden értelmes választ köszönök!

2016. márc. 14. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Előre látom hogy beszólásnak veszed majd.

Nem való ez még neked.

Hidd el, tudni fogod mikor lesz annyi ismereted hogy megtehesd amit szeretnél.

Az megint más dolog hogy addigra az összehordott alkatrészeid nem fognak érni semmit sem.

Szóval telefont rajzolni és a működéséhez érteni két külön fogalom.

Itt nem fogsz annyit megtudni hogy akárcsak egy hibás telefonba megtaláld mi az ami rossz.

Ha ismereteket akarsz szerezni azt ne a gyakorikérdéseken keresd.

2016. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak fent youtuben orosz homemade telefon javítós videók, amiben egy forrasztó pálca segítségével oldanak meg problémákat. Keres rá arra h w510 repair vagy vmi és lesz yt-n. Ahhoz hogy össze tudj szerelni egy telefont elsőnek szétkell szedni. A régebbi telefonokhoz elég egy 2-3 mmes csavarhúzó, de a modernekbe már túl sok a ragasztó. Tervezés formális vagy szoftveres?
2016. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.Én nem csak rajzolgatok...Sok telefont javítottam már.Az Androidhoz meg jól értek,úgyértem,hogy programozni eléggé tudok.

2.Köszi,majd megnézem

2016. márc. 15. 15:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!