Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet Snapchat-en filtere...

Hogy lehet Snapchat-en filtereket (mondjuk a kutyás, stb) (nem az ora a °C) Csak IOS-en lehet vagy mi? Vagy csak ha valakinek sok pontja van, vagy ha sok képet csinált és rakott fel?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég kezdetem ténylegesen használni.

Láttam sok embernél de nemtudom hogy kell.

Pls valaki...



2016. márc. 20. 15:53
 1/8 A kérdező kommentje:
*nem az óra vagy a °C
2016. márc. 20. 15:57
 2/8 anonim válasza:
Sajnos ebben nem tudok segíteni, de engem is érdekel hogy lehet!!
2016. márc. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A snapchat kamerát állítsd előlapira és az ujjadat tartsd hosszan lenyomva a "fejeden". Elő fognak jönni az effektek. :)
2016. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
erre én is kíváncsi lennék..úgy csináltam ahogy az előttem válaszoló írta de nem működik :-??
2016. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyszerű, iPhone 4-4s en nem lehet meg csinálni, már lassan 1 éve nem kombatibilis az a funkcio, szoval ne erőlködj ^^
2016. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
régi az androidot.
2016. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*androidod
2016. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ráveszed az előlapi kamerára, és a homlokodnál hosszasan lenyomod. Ha elsőre nem sikerül, próbáld újra. De csak a homlokodnál. Én is most jöttem rá.:)
2017. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!