Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki mondani nekem 80. 000...

Valaki mondani nekem 80. 000 Ft alatt notebookot?

Figyelt kérdés

Most összegyűlt rá a pénzem, hogy vegyek egy notebookot, és a szüleim is megengedték. Örülnék mondjuk egy fehér színűnek, persze nem ez a fő szempont. A memória 4 GB legyen, a merevlemez meg minimum 100 GB, meg jó lenne, ha mondjuk egy vagy két játék tudna rajta futni. Valaki mondana nekem vagy ajánlana ezeknek a szempontoknak megfelelő (linknek örülnék) notebookot? A keret 80.000 Ft.

Elnézést, ha hülyeséget írtam, de nem a számítástechnika az erősségem, ezeket az adatokat is csak úgy olvastam az interneten, hogy mi micsoda. :D

Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)

14/L



2016. márc. 26. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben rogton el is felejtheted a notebookot. 80e forint meg az also kategorianak is a legalja, semmifele jatekkal nem fogsz rajta jatszani (kiveve a facebookos flashjatekokat...).


Ezekbol valogass:


[link]

2016. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ThodEE GoD ***** válasza:

érdemes ebben az árkategóriában használtakat is szemügyre venni:

[link]

[link]

[link]


Az eladókat nem ismerem és nem áll érdekemben hogy tőlük vásárolj csak példaként mutatom, soha ne utalj előre !

2016. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!