Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digi tv antennámat, szakember...

Digi tv antennámat, szakember nélkül, hogyan tudnám áthelyezni egy másik lakásba? Konkrétan a szerelésre, beállításra gondolok. Megoldható?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,a beállításnál lehetnek gondok,de ha van segítséged akkor menni fog.
2010. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na és hogyan? Leszedem, ott meg felszerelem és addig forgatgatom a tányért amíg nem lesz adás? (nő vagyok, szóval nem egy műszaki zseni:)
2010. ápr. 4. 21:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Sztem hívj valaki olyant aki ért egy picitt hozzá.
2010. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nincs olyan
2010. ápr. 4. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
megnézed hogy merre ált (pl. északnyugat) és a másikoldalon is arra állítod, pl. egy fához viszonyítod hogy arra fele nézett
2010. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kb. 1 km-re lenne az áthelyezés. nem kell majd újraprogramozni,vagy?
2010. ápr. 4. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok az aki mondta hogy híj olyant aki ért hozzá.

Azt írtad hogy nő vagy.

Én már csináltam parabola áthelyezést mert költöztünk,tehát tudom hogy mivel jár.Először a parabola tartóját,a pipát kell valami stabil fix helyre felfúrni,rögzíteni.

Ezután rászereled a lavórt,de ne szorítsd meg nagyon.Következik a parabola és a beltéri egység összekábelezése.Ha ez megvan akkor bekapcsolod a beltérit,bemész a beállítások menüpontba,ott megkeresed az antennabeállítást,azon belül pedig az Intelsat 10-02-es műholdat.hagyd azon,menj ki a lavórhoz és addig mozgasd amíg a jelcsík a legmagasabb lesz.Kb.75-80 százalék legyen.DE vigyázz nagyon nagy türelem kell hozzá.

De ha sikerült akkor rögzítsd a parabolát a csavarokkal.Kb.ennyi,utána nézd meg hogy bejönnek-e a catornák,ha nem akkor indítsd újra a keresőt.

2010. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, remélem sikerülni fog!
2010. ápr. 5. 21:27
 9/11 A kérdező kommentje:
a leszerelés megtörtént, az nem volt nagy gond, de a felszerelés már nem megy. majd jön a szakember.
2010. ápr. 6. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Örülök hogy megfogadtad a tanácsomat és hívtál valakit.

Nem azt mondom hogy nem lehet megcsinálni de nagyon macerás.

2010. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!