Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezt a szirénát ismeri valaki?...

Ezt a szirénát ismeri valaki? Nekem nagyon meredekek a műszaki adatai, de esetleg tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Eleve:


60 W és 300 dB? amikor a mostani rohammentős szirénák is olyan 106-107 dB között tudnak 100 W mellett, akkor nekem kicsit fura ez a 300 dB. De sztetek lehetséges?


na meg a 60 W-hoz 12 V-on igen gyérnek találom a kábelezését is, sztem ez úgy laza 10 perc működés alatt szépen elolvad, szétég, persze ha csak nem az valójában 10 W összesen ...


Mi a véleményetek?


(most az egy dolog h "kínai gagyi", de melyik nem? szal ez nem érv, épp a napokban lepődtem meg h egész neves gyártó is már ott gyártatja negyed áron, tulképpen ez is egy Federal Signal koppintás a vezérlőjét tekintve)



2016. márc. 30. 17:13
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és nekem normális, engedélyezett módon kell használnom, szal ez nem kérdés, csak azért szeretnék véleményt, mert ha "az igazi" szirénát veszem, ott eleve csak az erősítő 80 ezer + a hangszóró még 40-60 ezer, attól függ, aztán ennél meg egyben van minden, és elvileg ugyanazokat a hangokat tudja ... valahogy nagyon nincs arányban a két ár, még akkor se, ha az a 300 dB mégse 300 hanem csak 120 ... most nem?
2016. márc. 30. 17:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Én láttam olyan kazettás!! Magnót, ami tele volt piktogramokkal és feliratokkal, miszerint, cd, dvd, sd, usb, aux, optikai szál, stb. Ééés 1200W-os hangszórók. Ez pár éve volt, kb 5-6 ezer forintért. Szerinted mi volt hiteles belőle? Nem néztem, de ezt amit láttál szerintem e-bay en 1000-1500 körül megkapod, és csodálkoznék ha a menetzajokon túl, túl sok mi hallatszódna belőle.
2016. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hmmmmmmm, az illető azt állítja h baromi hangos, de szal tényleg necces, nemtom.
2016. márc. 31. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!