Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjoob olyan füllhal...

Melyik a legjoob olyan füllhalgató amelyik bass boosted zenékre van, jó áron?

Figyelt kérdés
Előre is Köszönöm a válaszokat.

2016. ápr. 6. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:

"Jó áron"


Ez teljes mértékben szubjektív dolog, hogy kinek mi a min/max ára egy akármilyen dologra.


Én egy JBL J33-at nyúzok több mint 4 hónapja, szerintem mondanom sem kell milyen a hangzása. :)

JBL PureBass mindent visz.

Akkor vettem 15 ezerért, úgy voltam vele inkább veszek minőségit, ráadásul van igényem rá, minden nap használom, és nem akármilyen fülem van. Mostanság azt hiszem 10 ezerért már kapsz boltokban.

A basszusa visz mindent, főleg ha még ráadsz + equalizerrel.

Én amikor megvettem, alap beállításokon alig bírtam a fülest, külön lejjebb kellett húznom a basszust, aztán fokozatosan húztam felfele ugye, nagyon jó füles, abszolút.

2016. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ebben a JBL J33-ban van a JBL PureBass?

A JBL J33A és a JBL J33i jobbak a JBL J33-nál?

2016. ápr. 6. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Jbl J33 (betű nélkül) univerzálisan kompatibilis a mobil platformokkal.

A J33A kifejezetten androidra van optimalizálva.

A J33i pedig iOS-ra.

2016. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De hangzásbeli eltérés nincsen a JBL J33 és pl. a JBL J33A között igaz?
2016. ápr. 7. 16:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok, Köszönöm.
2016. ápr. 11. 15:17
 7/10 anonim válasza:
hagyd a JBL-t!!! hogyha bass boosted-es zenéket akarsz hallgatni és ki akarod repeszteni a dobhártyádat az ultraerős basszus miatt akkor a Sony MDRXB50AP Extra Bass Earbud Headset-et neked találták ki! öregem minden alkalommal amikor fülember rakom ezt a fülest meglepődök!!!
2016. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az kb. mennyibe kerül?
2016. dec. 15. 15:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Micsoda véletlen :)

Első 2 válaszoló vagyok. 1 hónapja ellopták a JBL J33 am.

2hete használom az előző hozzászólásban említett fülhallgatót(Sony XB50AP) én is.

Eddig tökéletes, a JBL ben nekem csak a kényelmetlenség volt a negatívum.(elég sűrűn csúszott ki a fülemből)

Ajánlani tudom én is az alábbi Sony fülest.

2016. dec. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2016. dec. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!