Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó minőségű drónok (RC)...

Jó minőségű drónok (RC) érdekelnek, tudnátok mondani ilyeneket? Többi lent.

Figyelt kérdés

Finoman lehessen irányítani, legyen gyors (minimum 50-60 km/h) és lehetőleg sokáig bírjon repülni, és lehessen venni hozzá plusz akkumulátorokat és ne legyen túl drága (100 ezer Ft-nál ne nagyon legyen több).

Előre is köszi a válaszokat!



2016. ápr. 6. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Te álomvilágban élsz.
2016. ápr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Karacsonykor en is nezegettem dronokat.

50e? Ronda a kep, merul, gagyi...

100e? A kep meg mindig fostos, de fix kamera?? Ilyen szar nekem nem kell...

150e? Ja hogy ez kamera es taviranyito nelkul ennyi.


Mivel 200-ert meg mindig nem talaltam stabilizatoros jo kepu dront, elhalasztottam a vasarlast:)


Raadasul ezek egeszen biztosan nem fognak 50-el menni, mert masodpercek alatt kimenne a hatotavolsagodbol. Katonai cuccok kozott lenne erdemes neked keresgelni, csak azert tobbet kellene fizetni mint egy hazikoert.

2016. ápr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
FPV verseny dron kell neked. Bár az aksi akkor sem lesz egy tartós. :D
2016. ápr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, valami olyan.
2016. ápr. 7. 07:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, a mostani drónom 15-18 percet bír, ha ennyit bír a másik, akkor jó
2016. ápr. 7. 07:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudtok mondani FPV versenydrónokat? Mert én csak a Hubsan X4 H107D drónt találtam, ami elég jó, szerintem. Gyors, nem olyan nagyon drága, aksit majd kell bele venni pluszba...
2016. ápr. 8. 07:21
 7/8 anonim válasza:
Nekem ez a típus volt az első drónom, nem épp verseny drón, kb 8 percet bír, tenyérnyi és a legkissebb szellő is elrepíti. A hatótávolsága kb 50 méter annál tuti nincs több. Viszont strapabíró kis jószág sokmindent túl él! A vizet nem 🙃
2016. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
építs egyet. qav250 vagy ZMR250 váz, emax 2204 motor, 12A szabályzók, egy 3-4 cellás 1800-2500mah lipo akku, és egy 6 csatornás táv. Ez a szett 4 cellával úgy 130 km/h körül megy. Távból egy 2,4 ghz táv megteszi, ha tud 5-600 métert már jó. Kamera viszont ebben még messze nincs benne, ha csak fpv-t akarsz rá, az banggoodon kb 20ból megvan.
2017. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!