Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Diktafonos mp3 lejátszóval...

Diktafonos mp3 lejátszóval hogy lehet felvenni?

Figyelt kérdés

Vettem egy no name mp3 lejátszót. Ami elviekbe diktafonos . Ez végett vettem meg. De sehogy se találom rajta? valakinek vmi ötlet?

Link ahonnan vettem:

[link]

A menüben annyit látok set mode ott a fényerőt engedi állítani. Vagy a music mode ott a zene szól.


2016. ápr. 9. 23:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Megmondom őszintén, ezt a márkát nem ismerem én se, azonban a menüben valami "Voice record", "Sound record" vagy "Microphone" pontot kellene, hogy keressél.
2016. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hívd fel az oldalt ahonnan vetted, és kérdezd meg tőlük!

Jogszabály szerint kellett volna küldeniük magyar nyelvű használati útmutatót a termékhez.

2016. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem diktafonos, rosszul írják, hogy az. Ez csak egy egyszerű lejátszó, nem tud felvenni.

Nekem mikrofonos van, annak van a menüjében hangfelvevő. Viszont rettentő rossz minőségben vesz fel és külső mikrofont nem lehet hozzá csatlakoztatni, csak a sajátjával vesz fel, ami a hátulján van egy lyukban.

2016. ápr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha neten rendelted, akkor vissza lehet küldeni és visszaadják a pénzt kérdés nélkül, de így meg pláne van rá okod, mert megtévesztően szerepel a leírásában, hogy "Voice Recorder". Amúgy FM rádió sincs benne szerintem, az is oda van írva.
2016. ápr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Semmit se küldtek hozzá, a menü az úgy néz ki amit leírtam de az oldalán van egy mic jelzés
2016. ápr. 10. 13:11
 6/18 A kérdező kommentje:
az egész oldal ahonnan vettem kamu. Magyar oldal. Szlovákiába bejegyezve. Délegyházáról szállít.
2016. ápr. 10. 13:13
 7/18 A kérdező kommentje:
Mp3 típusa Jie Li CD002-1
2016. ápr. 10. 17:56
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezen mic? Fényképezd már le.
2016. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=3iu-8qOvWII


Ezt nézd meg, az elején valami olyasmit makog a gyerek, hogy ugyan rá van írva, hogy mic, de nincs benne vagy nem lehet használni, szóval "pointless". De nem néztem végig, végigbogarássza a menüt is.

2016. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Néztem de nálam full más a menü :(
2016. ápr. 11. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!