Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok olyan online programot...

Tudtok olyan online programot mondani ahol tudnék szerkeszteni anime sorozatot?

Figyelt kérdés
Szóval online legyen,könnyen lehessen vele szerkeszteni/rajzolni anime saját karaktert és hogy még lehessen csinálni hogy mozognak. Elég értelmetlen lét ezért bocsi,remélem értitek mit szeretnék.
2016. ápr. 10. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Online progamok általában azért onlineok, mert butítva vannak. Szóval alig pár funkció érhető csak el, és általában a minőség is ocsmány.

Sokkal komplexebb egy anime készítése, mint holmi online program használata! :)

2016. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké értem,csak nagyon szeretnék egy anime sorozatot késziteni de sokkal inkább jobb lenne ha én rajzolnám mert úgy sokkal sajátomnak érezném,de letöltős program is jó a lények hogy ott tudjam rajzolni
2016. ápr. 10. 15:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem muszály hogy tudjam mozgatni elég ha csak lerajzolni tudom
2016. ápr. 12. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!