Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Steam hiba, nektek volt már...

Steam hiba, nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Egy ideje még laptopon játszottam (természetesen steames játékokkal) és nagyon megkedveltem a CS:GO nevezetű játékot, beléptem az accountommal egyes oldalakra.(Szerencsejáték oldalak a cs-vel kapcsolatosan)

és rá pár napra az az üzenet fogad hogy: "Nem lehetett csatlakozni a steam hálózathoz"

DE CSAK LAPTOPON! (Azon belül is a steam ALKALMAZÁSBAN)

steamcommunity.com-on betudok jelentkezni.

Áttértem Gépre és otthagytam a laptopot.

Nagyon jó volt meg remek minden, semmi probléma nem volt.

Azután voltam olyan sügér, mivel még nem gondoltam volna hogy a CS-s szerencsejáték oldalak is okozhatták az egészet, hogy bejelentkeztem tegnap 1 oldalra innen, nos aznap még minden tökéletes. Ma hazaértem, mondom leülök játszani egy kicsit. Ugyan ez az üzenet fogad mint laptopon... Nem tudom mit kéne ilyenkor csinálni ugyanis újratettem a Steamet, minden hozzátartozó dolgot töröltem és még mindig nem jó, szintúgy mint laptopon.(hozzáteszem, innen a gépről is beenged a weboldalra.)

Valaki találkozott már ilyennel?



2016. ápr. 13. 16:06
 1/7 anonim válasza:
Igen, ilyenkor egyszerűen csak user error van. Máskor nem látogatsz hülye oldalakat és nem lesz semmi probléma.
2016. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! És azt tudod, hogy esetleg hogyan tudnám megoldani?
2016. ápr. 13. 17:28
 3/7 anonim válasza:
Mivel a saját hibádból a gépen cseszte el az alkalmazást, így vagy kitisztítod a gépet minden maradéktól, vagy megfogod és újratelepíted a gépet.
2016. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, nem akarlak tovább zaklatni, mielőtt megírtad volna a válaszodat lefuttattam a vírusítót. Nos a letöltésekben volt egy érdekes dolog, ugyanis 2 vírust talált.Az egyik egy CSGO-s névvel megáldott isteni dolog volt, a másik meg a böngészővel kapcsolatos, mind a kettőt töröltem, most próbálom meg.

Mégegyszer köszi a válaszodat!:)

2016. ápr. 13. 17:39
 5/7 anonim válasza:
Nincs mit, viszont a dolog nem ilyen egyszerű, a vírus már megtette a maga dolgát, hiába távolítottad el, az általa okozott kár nem fog helyre jönni. Persze lehet tévedek, próba szerencse.
2016. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 axonbite ***** válasza:
adwcleaner
2016. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
scammed ;)
2016. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!