Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan usb átalakító,...

Létezik olyan usb átalakító, aminek dugasz a vége?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy 10 000mAh-hordozható akkumlátort, 2 usb része van. ugye telefonok tabletek töltésére ideális. De az jutott eszembe, mi lenne ha, mondjuk egy kamerát is tudnék vele tölteni. Olyan, amit a konnektorba kell bedugni (nem tudom mi a neve, amin két "villa" van)

tehát

usbt bele az akksiba és a másik vége olyan amibe bele lehet dugni azt? :D

értelmetlen kérdés, tudom és kétlem hogy létezne ilyen, de hátha. esetleg házilag? :D


2016. ápr. 14. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit a tökömet értesz azalatt, hogy dugasz a vége ?!

What do U mean ? :D


Micro usb ?

Ha erre gondoltál, akkor igen van ilyen...

Ugorj be ma délután a Media Markt-ba "mert hülye azért nem vagyok" :D

2016. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van Y alakú usb kábel, azaz elosztó, de rendszerint semmi értelme.
2016. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úgy értem, olyan, aminek az egyik vége usb, és be tudom dugni a powerbankba, a másik vége meg olyan mint ami a falon van. amibe bele lehet dugni mit tudom én a vasalót xD (ez hülye példa, mert kamerát dugnám bele, de annak meg csak olyan töltője van..) amit a falba lehet dugni xd
2016. ápr. 14. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Na olyan nincs

De kb 99%, hogy a fényképeződet lehet micro/mini USB-ről tölteni, szóval nézd meg és egyszerűen vegyél egy kábelt.

2016. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!