Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen 3D modellező programot...

Franci ^^ kérdése:

Milyen 3D modellező programot használjak?

Figyelt kérdés
A jövőben játékfejlesztő szeretnék lenni és most kezdenék el 3D-ben modellezni. Néztem A Blendert és az Autodesk 3ds Max-ot is, de nem tudom milyennel kéne kezdeni. Ti mit ajánlotok?

2016. ápr. 14. 20:27
 1/1 anonim válasza:

Na szóval.

Én is játékfejlesztő szeretnék lenni, de már mondhatjuk,hogy most az vagyok.... :D

Na, kezdjük ott, hogy a Blender, az egy nagyon alap cucc, de brutál jó dolgokat lehet vele művelni. Két szóval, könnyen kezelhető.

Másrészt, a 3DSMax az egy elég professzionális program, elég jó dolgokat lehet vele művelni, ha értesz hozzá. De tényleg keményen ki kell hozzá tanulnod.

Egyébként a Mayával többre mész, ahhoz is kell tudás, de ha csak ez a kettő áll rendelkezésedre, akkor én a helyedben először a blendert használnám, aztán a 3DSMax-et.

Ha gondolod írj privátot, és akkor beszélhetünk ilyen témákról, mert ritkán találkozom játékfejlesztő haverokkal! :D

Pacsi,

Dave!

2016. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!