Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót vegyek? Bőv....

Milyen nyomtatót vegyek? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Nagyon jó minőségű kellene, amivel lehetne nyomtatni cd-re is, stb, akár mappákat is, névjegykártyát, szórólapokat, stb, inkább ipari jellegűre lenne szükségem, de nem több százezer Ft értékben. Milyet ajánlanátok?
2010. ápr. 6. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nekem Canon van nekünk már a 2000-es években is ez volt én szeretem :)
2010. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 omadjoe válasza:
100%

HP tintasugaras nyomtatóó szépen nyomtat, de nem alkalmas "ipari" felhasználásra, mert drága bele a patron.

Epson, Canon tintasugarasai jobb választás mert ott olcsó a patron, és szinek külön-külön cserélhetöek...

Ledesnyomtató? azok szépen nyomtatnak, sokat, kicsi "ipari" célhoz nagyon jok. csak egyszerre megvenni a tunert, hát nem olcso mulatság. A4 szines lap nyomtatási ára kb. 100-160 ft/ív. ennyit szokott fizetni a sogorom amikor nyomtattat egy boltban ahol LEDes nyomtatoval nyomtatnak.

2010. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségűnek vegyél valami lézer vagy LED technológiás nyomtatót, közvetlen CD-re nyomtatáshoz meg egy komolyabb tintasugarasat. Papírra a tintasugaras semmiképp nem korrekt megoldás szerintem. (Esetleg lézer, és CD-címkéző készlet.)
2010. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!