Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen diódákkal tudok helyett...

Milyen diódákkal tudok helyettesíteni egy ZPD75 diódát?

Figyelt kérdés
Pár napja szerettem volna venni egy ZPD12 és egy ZPD75 diódát viszont az eladó nem azokat adott, amit persze már csak otthon vettem észre. Kaptam egy ZPD 22-t és kettő ZPY 51-et. Azt még hozzá fűzte, hogy valamelyik dióda nem volt ezért adott kettő olyat amivel lehet helyettesíteni ha sorba kötöm őket(nem tudom melyikre gondolt). A kérdésem az lenne hogy ezekből, hogyan tudnék összehozni egy olyan diódát amivel helyettesíteni lehetnem a ZPD75-öt, mert a mai nap egy másik boltban sikerült vennem egy ZPD12-öt de nekik sem volt a másik...

2016. ápr. 18. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

ZPD xx helyettesitői:

BZX 83 C xx

BZY 88 C xx

BZX 55 C xx

BZX 79 C xx


Ha ezeket se árulják, akkor jó még:

ZD xx

ZY xx

2016. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!