Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Böngészővírus törlése?

Böngészővírus törlése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy elég idegesítő problémám. Már hetek óta van ez a probléma a böngészőmmel és már mindent elkövettem, de semmi sem segített. Google chrome böngészőt használok, ami random időben bezárja saját magát, ha rányomok egy oldalra, majd ott szeretnék valahová kattintani, akkor az adott oldalt megnyitja, majd az alap oldalt pedig átváltja ilyen hirdető lappá. vannak oldalak ahol valami Ads by provident visszaszámol és megnyit valamit. Használok avastot, de nem észleli a problémát. Malware anti hogyhívjákom is van, de azzal is ez a helyzet. A böngészőmben nincsen semmilyen más bővítmény, a vezérlőpultban pedig csak olyan dolgok vannak amiről tudom hogy mi micsoda és nem is káros. Valahogy szeretném eltávolítani ezt a valamit. Az egyetlen gondom az hogy igazán nem nagyon értek ezeknek a dolgoknak az eltávolításához, ezért gondoltam hogy itt kérek segítséget. Előre is nagyon köszönöm a segítőkész válaszokat!! :)

#böngészővírusvagymi:D
2016. ápr. 22. 20:41
 1/7 Alain Delon ***** válasza:
Tegyél fel reklámblokkolót (Adblock).
2016. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem az is van. :D AdBlock Plus. Valami rafináltabb dögről lenne szó, csak kéne olyan vírusirtó ami ezt ki tudná szűrni, és nem is kéne érte fizetni. :"DD
2016. ápr. 22. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 axonbite ***** válasza:

ha még nem oldódott meg akkor van egy tuti megoldás:


AdwCleaner letöltés, telepítés, futtatás majd ha kész clean gomb. ezután OK és újra indítást kér a vírusok eltávolításához. ha meg volt az újraindulás jegyzet jelenik meg mi és honnét lett eltávolítva és a böngészők immár hibátlanul működhetnek.

2016. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Kipróbáltam, de nem talált semmit, de azért köszönöm szépen. :) 3. vűlaszoló! Még mindig nem oldódott meg. Már Próbáltam az AdwCleanert, de az sem oldotta meg a problémát. Tegnap viszont kipróbáltam egy olyan programot aminek spyhunter a neve, és a megtalált 13 káros fájlt ami böngészővel kapcsolatos, de nem tudtam eltávolítatni mert ahhoz fizetni kell. :'DD
2016. ápr. 23. 15:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha lenne a spyhunternek valami crackelt verziója amivel sikerülne a dolog. Már nagyon idegesít ez az Ads by Provider. :D Szomorodjon bilire. :D
2016. ápr. 23. 15:25
 7/7 axonbite ***** válasza:
tessék [link]
2016. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!