Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért irányít át másik weblapr...

Dodge kérdése:

Miért irányít át másik weblapra a google chrome?

Figyelt kérdés

Reggel letöltöttem a daemon tools-t és hiába X-eltem ki hogy ne telepítsen kéretlen alkalmazásokat a gépre úgy látszik mégis megtette.

Azóta ha megnyitok egy honlapot pár másodperc után átirányít egy reklám/hirdető/sportfogadás oldalra.

A bővítmények közt nincs semmi, vírusírtás sem tudta kitörölni és hiába telepítem újra a chrome-ot ugyan úgy rossz.

Mit tegyek?



2016. ápr. 26. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

a fejlesztő weboldaláról töltötted le?

[link]


ha nem, Szabályosan, távolítsd el a telepített Daemon Tools progit!

majd, Malwarebites'Antimalware progi letölt, telepít, manuálisan FRISSÍTsd!

utána újraindítod a Winfost, de CSÖKKENTETT módban.

futtatod a Malwarebites'-t!

az összes meghajtón, teljes keresés, legyen bejelölve!

... a vizsgálat meghajtó nagyságától, adatmennyiségtől, gép-teljesítménytől függően, akár több órába is telhet!

(addig semmit nem használhatsz a gépen!)

amit talál töröld!

indítsd újra a Winfost, normál módban

2016. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

startlapot szoktak kicserelni a malwarek, meg ujabban magat a linket is felulirjak, ugy hogy nem a chrome.exe-t futtatod hanem egy kb olyasmit hogy "chrome.exe -start= [link] vagy valami ilyesmi.

Adj ra egy jobbklikk tulajdonsagokat es nezd meg van e startparametere. Ha nincs akkoe csak annyit ir a futtatasban hogy chrome.exe

2016. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 axonbite ***** válasza:
futtasd le az AdwCleaner-t ha végzett és meg volt a reboot rakd vissza a kezdőoldalad és nem fog beugrani más oldal.
2016. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!