Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2,4 GHz-es digitális rádiós...

2,4 GHz-es digitális rádiós mikrofonokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mert ugye a VHf és UHF tulképpen betelt, azért jött a 2,4 GHz, na de most már ez is olyan szinten tele van a wifiktől kezdve a távirányítókon át a mobilokig, hogy sztem nem igazán lettünk kisegítve azzal, hogy az új mikrofonokat már 2,4 GHz-en gyártják 8-10 csatornával ...


nem? akkor ennél még az is esélyesebb, hogy UHF-en találok valahol egy lyukat, pedig nem túl egyszerű az se.


mi a véleményetek?



2016. máj. 1. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked nem elég egy időben egy helyen 10 csatorna?
2016. máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha az működik akkor igen. csak tudod most pl 99 csatornás UHF mikrofonokkal dolgozunk, és elég durva hogy a 99-ből se találunk egyetlen szabadot se (730-950 MHz között).

szal ezért a kérdés ás ezért jó ha minél több csatorna van, abból csak akad egy ami zavarmentes is ...

2016. máj. 2. 07:00
 3/7 anonim ***** válasza:

A digitális megoldja, ugyanúgy mint a wifi eszközök. Az egyik rendszerből 8, a másikból 10 tud egyszerre egy időben egy helyen dolgozni. Az hogy a szabad csatorna kiosztással épp hogy variálnak, azzal nincs dolgod, az egyik adó működni fog az egxik vevővel, a másik adó a másik vevővel.

További konkrét infókért keresd az audmax kft. termékfelelőseit, szívesen (és sokkal hozzáértőbben) segítenek, mint én.

2016. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A másik kérdésedre már küldem válaszul egy doksit, hiába van neked 730-950-es mikid, 865 felett tiltott sáv van, 4g mobilnet, asszem. Tele van, és az Audio-Technica áltl E és F sávnak nevezett tartomány is (uhf 61 -69) tiltott tartomány lett. Neked a nagy frekvenciatartományú, de használhatatlan sávokat lefedő mikrofonoddal maradt a H1 sáv teteje, UHF 57 és 60 között.

A te mikrofonod jelenleg már csak korlátozottan használható, az A-T-nak viszont vannak ma is működő digitális 2,4 GHz, és analóg UHF rendszerei is.

Ha felteszed a kérdést harmadszor is, egy kicsit még csavarva rajta, akkor sem fogok tudni mást mondani.

2016. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

biztos h nekem küldtél vmit?


egyébként nem teljesen értelek

" A-T-nak viszont vannak ma is működő digitális 2,4 GHz, és analóg UHF rendszerei is. "


Ezek szerint a 2,4 se mindig tuti h működőképes csak esélyesebb?

Az analóg részét a mondatnak meg még ennyire se értem de oké. (egyébként igen, a 4G van ott, sőt nem is csak ott, még 863 alatt is, és még jönnek lejjebb is folyamatosan)

2016. máj. 2. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Newm érdekelsz,csak fújod a magadét, csinélj amit akarsz.


Igen neked küldtem a másik kérdésedre egy részletes magyarázatot és frekvenciakiosztást tartalmazó doksit, amit ezek szerint meg sem néztél.

Nem privátban, hanem válaszban, mivel ez egy nyilvános fórum, minden olvasó hasznára vagy kárára.

Privátra a legritkább esetben, és nem kedvesen válaszolok.

2016. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

oké hát akkor megint visszanéztem és én ugyan nem látok itt sehol semmilyen doksit, de rendben legyen igazad.

azért közben kutatgattam ismerősöknél is, és elég sok komolyabban mikrofonozósnak az a véleménye h igazából el se tudja dönteni h melyik a nagyobb trágyadomb, az új szabványos UHF vagy a 2,4 GHz, egyiket se szívesen ajánlja. na akkor ennek fényében nézegetem őket, király.

2016. máj. 3. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!