Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a freemail az alternativ e...

Ha a freemail az alternativ e mail cimre küld jelszó módosítást akkor küld a rendes freemailembe is emailt erről?

Figyelt kérdés
elfelejtett jelszó esetén van alternativ email cim megadva kértem jelszó módositást viszont az ogazi emailembe is elküldi ugyan azt hogy jelszómódositást kértem?

2016. máj. 1. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Be vagy tojva mi, hogy megtudja-e a fiók gazdája?
2016. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
te hülye vagy megadjam mind kettőt idétlenke csak ha a feltörő megkapta pont be lett volna jelentkezve akkor egyből tud cselekedni ő változtatta volna meg a jelszavam már rég tegnap elintéztem a kérdésre kell válaszolni nem becsmérelni másokat mert magadból indulsz ki
2016. máj. 2. 08:39
 3/3 A kérdező kommentje:
a fiók gazdája miért választana ki egy idegent alternativ email tulajdonosnak? annyira sötét vagy
2016. máj. 2. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!